Burcu Biricik’ten Ailesi İle İlgili Sarsıcı İtiraf: Babamı Tanımıyorum, Yardım İstemezdim…

BURCU BİRİCİK’TEN AİLESİ İLE İLGİLİ SARSICI İTİRAF

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve geçen döneme damga vuran fenomen dizi Camdaki Kız’da Nalan karakterini canlandıran Burcu Biricik’in aile itirafı toplumsal medyanın en çok konuşulanı oldu. Burcu Biricik son periyotlarda Türkiye’nin en çok tanınan ve sevilen oyuncularından biri oldu. Tüm gözlerin üzerinde olduğu Burcu Biricik bu güne kadar özel hayatı ile değil de yaptığı işler ile gündemde oldu. Ancak sevilen oyuncu Burcu Biricik aile hayatı ile ilgili Ahmet Mümtaz Taylan’ın programında yaptığı itiraf hem sevenlerini üzdü hem de magazin dünyasında gündem oldu.

BURCU BİRİCİK: ABİM KENDİ HAYALLERİNDEN VAZ GEÇTİ

Gerçek hayatta yaşanmış öykülerin konuşulduğu Ahmet Mümtaz Taylan’ın programının bu haftaki konuğu başarılı ve hoş oyuncu Burcu Biricik’ti. Ünlü oyuncu Burcu Biricik, Ahmet Mümtaz Taylan’ın sorularını yanıtladı .

Ahmet Mümtaz Taylan sevilen oyuncuya kardeşin için hayallerinden vazgeçer misin sorusunu sordu. Burcu Biricik ‘Ben bunu yaşadım . Benim abim benim için tüm hayallerinden vaz geçti. Ben lisede okurken abim liseden mezun oldu ve benim okumam için iş ömrüne atıldı. Abim benim için okuluna devam etmedi. Artık evli iki çocuğu var ve Danimarka’da yaşıyor. ” dedi. Burcu Biricik yoksulluk içinde büyüdüğünü tüm ailenin kesinlikle çalıştığını söyleyerek ” Tüm ailem çalışıyordu. Ben vakit zaman kuaför de bazen de kafede çalışıyordum. Hatta palyaço olarak bile çalıştım. Benim ailem yaşayabilmek için daima çalışıyordu . ” dedi .

BURCU BİRİCİK: BABAMLA TANIŞMIYORUM

Zehra Bayır’ın kıssasını paylaşan Ahmet Mümtaz Taylan’ın ‘Sen olsan babandan yardım ister miydin?’ sorusuna duygulandıran bir cevap verdi .

Burcu Biricik ‘Ben de babamdan yardım istemezdim. Ben babamı tanımıyorum. Benim hayatımın büyük kısmında olmayan babamdan muhtemelen yardım istemezdim. Bu güne kadar yanımda olmadı. sen neredeysen orada kal derdim. Aslında bu yaşa gelince insanları anlamaya çalışıyorum. İnsanları olduğu üzere kabul etmeye çalışıyorum . ‘ dedi.


Gizli Hasta Kodu İle Tedavi Ediliyor! Kusursuz Avcı’dan Makus Haber …


Ünlü Şef Korkuttu: Apar Topar Ameliyat Oldu Beynindeki Kitle Kazınarak Alındı…


Bunları Sakın Yemeyin! İşte Kilo Vermenizi Engelleyen Yiyecekler…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*