CHP’liler üstünü çizdi: WhatsApp kümelerinde gündem İmamoğlu

CHP 26. Devir İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, TV100 canlı yayınında, İBB Lideri CHP’li Ekrem İmamoğlu’na yüklendi.

“SEKİZ PUANLIK OY KAYBI YAŞIYOR”

İmamoğlu’nun İstanbul’da sel felaketi yaşanırken tatile gitmesi konusunda değerlendirmede bulunan Yarkadaş, “Son periyottaki tavrını beğenmediğimi söz edeyim. Ekrem İmamoğlu bilhassa balıkçı krizinden sonra ne yazık ki sekiz puanlık bir oy kaybı yaşıyor.” dedi.

WHATSAPP KÜMELERİNDE GÜNDEM İMAMOĞLU

Parti içinde İmamoğlu’ndan duyulan rahatsızlığı da gündeme getiren Yarkadaş, “CHP’nin çeşitli bölgelerdeki WhatsApp kümelerinde bu mevzu çok konuşuldu ve benim gördüğüm şey Ekrem İmamoğlu’nun bu tavrının beğenilmediği istikametinde.” ifadelerini kullandı.

“ELEŞTİRİLERİ DİKKATE ALMIYOR”

“Artık hiç kimse eleştirilmek istemiyor, eleştirenler de anında ya hain ya düşman ilan ediliyor. Meğer ki demokraside tenkitler zenginleştirir.” diyen Yarkadaş, “Ekrem İmamoğlu’nun bugün yaptığı konuşmadan, kendisine yönelik yapılan hiçbir eleştiriyi önemsemediğini, dikkate almadığını, ‘Ben bir yerde yanlış mı yaptım’ hissinin kendisinde uyanmadığını gördüm. O yüzden bugün İmamoğlu ile ilgili çok ayrıntılı bir kıymetlendirme yapmak istemiyorum. Zira bunları önemsemiyor.” açıklamasında bulundu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*