Emlak sektörünün kalbi gayrimenkul festivalinde attı

Yerli ve yabancı 7 binden fazla gayrimenkul profesyonelinin katılığı festivalde misafirler birbirinden güzel sokak lezzetlerini tatma imkanı buldular. Havuz başında yer alan Dj kabininde çalan popüler müziklerle açık havanın tadını çıkaran konuklar, jonglörlerin gerçekleştirdikleri şovlar ve bando performansıyla da doyumsuz bir gün yaşadılar.

Property Expo ve IP Proje Pazarlama tarafından düzenlenen Uluslararası Gayrimenkul Festivali, 14 Mayıs Cumartesi günü Düşler Vadisi Riva’da gerçekleşti.

7 binden fazla yerli ve pek çok farklı milletten yabancı gayrimenkul profesyonelinin katılığı festival hem katılımcı sayısı hem de katılımcı profili nedeniyle Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor. Emlak brokerlerı, acentalar, aracı kurumlar, hukuk büroları, proje pazarlama şirketleri, ajanslar, geliştirici firmalar, expertiz şirketleri gibi yabancıya gayrimenkul satışı ile ilgili tüm sektörel firmaların katılığı festivalde, katılımcılar hem profesyonel ağlarını genişletme imkanı bulurken hem de keyifli saatler geçirdiler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*