Erşan Kuneri ve Üzere tartışması alevleniyor! Gibi’nin İlkkan’ı Kıvanç Kılınç’tan Zafer Algöz’e karşılık

Ünlü komedyen Cem Yılmaz kaleme aldığı birebir vakitte yönettiği Erşan Kuneri dizisi, 13 Mayıs’ta Netflix’te izleyiciyle buluştu. Dizinin başrollerinde Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak üzere birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

Diziyle ile ilgili toplumsal medya hesabından bir paylaşım yapan bir kullanıcı, “Erşan Kuneri’yi resmen sıfır beklenti ile açtım ancak resmen her kısımda durdurup 1-2 dakika gülmek zorunda kaldım. 6. kısma geldim efsane nitekim. Şu ana kadar Kooperatif Kemal favori kısmım. İçinde bir tık Üzere esintisi hissettim üzere” yorumunda bulunmuştu.

“2 FIRIN EKMEK, 4 FIRIN DA İZMİR BOYOZU YEMESİ GEREK”

Dizinin başrol oyuncusu Zafer Algöz bu dikkat çeken yoruma karşılık vererek, “Gibi’nin bu düzeye gelmesi için, 2 fırın ekmek, 4 fırın da İzmir boyozu yemesi gerek” demişti. Alagöz, bu yorumunun ‘yapıcı’ olmadığını düşünen bir öbür takipçisine ise, “Nişastalı su muhallebisiyle, kaymaklı ekmek kadayıfını mukayese etmeyelim derim. Yoksa natürel ki herkesin zevki birinci mevki” karşılığını vermişti.

İSİM KULLANMADAN CEVAP VERDİ

Algöz’ün toplumsal medya kullanıcısıyla ortasındaki dialog kısa müddette gündem olurken, Gibi’nin İlkkan’ı oyuncu Kıvanç Kılınç’tan çok konuşulacak bir cevap geldi.

Toplumsal medya hesabından isim vermeden paylaşımda bulunan İlkkan Kılınç, “Yetişkinliğin ve tekâmülün, biyolojik değil zihinsel ve kültürel süreçlerin sonucu olduğu zahmetsizce gözlemlenebiliyor” tabirlerine yer verdi.

Gibi’de ‘Yılmaz’ karakterini canlandıran birebir vakitte diziyi kaleme alan Feyyaz Yiğit’ten ise şimdi bir açıklama yok.

Bu yaşananların akabinde Twitter’da Zafer Algöz ve Feyyaz Yiğit, Twitter’da en çok konuşulanlar ortasına girdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.