Günlerdir aranan Müslüme’nin cansız bedeninin bulunduğu yer görüntülendi

Günlerdir aranan Müslüme'nin cansız bedeninin bulunduğu yer görüntülendi
Günlerdir aranan Müslüme'nin cansız bedeninin bulunduğu yer görüntülendi

Gülnar’da Yörük ailenin 3 yaşındaki kızı Müslüme’nin çadırlarının önünde bisikletiyle oynarken kaybolması sonucu başlatılan arama çalışmalarının 10. gününde acı haber geldi. Arama çalışmalarına katılan ekipler, küçük kızın cansız bedenine ulaştı.

YOĞUN AĞAÇLIK BÖLGEDE BULUNDU

Müslüme’nin cesedi çadırdan 7-8 kilometre mesafede, 500 metre yüksekliğindeki bir dağın tepesinde bulundu. Küçük kızın cesedinin bulunduğu ormanlık bölge görüntülenirken, bölgenin yoğun ağaçlık alandan oluştuğu görüldü.

Günlerdir aranan Müslüme'nin cansız bedeninin bulunduğu yer görüntülendi

“ORAYA KADAR YÜRÜYECEĞİNE HİÇ UMUDUMUZ YOK”

Acı haberi alan Müslüme’nin ailesi bulundukları çadırda gözyaşlarına boğuldu. Torunuyla aynı ismi taşıyan anneanne Müslüme Yağal, torununun o bölgeye kadar yürüyemeyeceğini belirterek, “Oraya kadar yürüyeceğine hiç umudumuz yok. Ben Karaman’da oturuyorum, buraları çok bilmem. Çocuğumuzun incelenmesini istiyoruz. Acı haberler geldi, ciğerlerimize oturdu” dedi.

Bu arada Cumhuriyet Savcısının bölgedeki incelemelerinin sürdüğü, incelemelerinin tamamlanmasının ardından küçük kızın cenazesinin, otopsi için hastane morguna kaldırılacağı öğrenildi. Aile de ifade vermek üzere jandarma karakoluna götürüldü.

Sözün bittiği yer! Müslüme'nin acı haberini alan annesinin ağıtları yürekleri dağladıSözün bittiği yer! Müslüme’nin acı haberini alan annesinin ağıtları yürekleri dağladı Son Dakika: Mersin'de 10 gündür her yerde aranan 3 yaşındaki Yörük kızı Müslüme'nin cansız bedeni bulunduSon Dakika: Mersin’de 10 gündür her yerde aranan 3 yaşındaki Yörük kızı Müslüme’nin cansız bedeni bulundu

Haberler.com – Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydetİlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*