Ispolink Nedir? ISP Coin Ne İşe Yarar?

Ispolink nedir? Ispolink (ISP), geliştiriciler için BSC ve AI’dan yararlanan Metaverse tabanlı bir çapraz zincir platformudur. Bu makalede Ispolink nedir, ne sunar, ISP coin nedir, ne işe yarar, nasıl alınır gibi yatırımcıların merak ettiği soruların yanıtlarına erişebilirsiniz. Kriptokoin.com olarak, sizin için hazırladık.

Ispolink Nedir? Ne İşe Yarar?

Ispolink, blok zinciri tabanlı bir iş platformudur. İş arayanların ve işverenlerin deneyimini geliştirmek için blok zinciri, yapay zeka ve diğer özenle seçilmiş bileşenlerin bir kombinasyonunu kullanır. Platform, BT ve blok zinciri endüstrisine hizmet etmeye odaklanmakta.

Protokol, şirketlerin kendi sayfalarını oluşturmalarını sağlar. Temel değerler ve yol gösterici kültür gibi samimi ayrıntıları ifade etmelerine olanak sağlar. Ek olarak, firmaların başarılarını sergilemeleri için yeterli alan sağlar. Özetle, şirketlerin markalarını yansıtmaları ve gerekli yetenekleri çekmeleri için bir yoldur.

ISP Coin Nedir?

ISP coin Ispolink’in yerel tokenidir. Token, Ethereum blok zincirine ve Binance Akıllı Zincirine dayanan bir ERC20 tokenidir. Tüm ekosistemde gerçekleşen tüm faaliyetleri besleyen Ispolink platformunun yerel tokenidir. İşe alım paketleri almak, doğrulanmış kullanıcıları ödüllendirmek, ekosistemi yönetmek ve stake etme amaçları için kullanılır., ISP, kullanıcıları Ispolink ekosistemine katkıda bulunmaya ve sürdürmeye teşvik etmek için dağıtılmış ekonomik teşvikler sunar. Böylece tüm katılımcıların çabaları için adil bir şekilde tazmin edildiği bir kazan-kazan sistemi yaratır. Bu kullanım durumları, ISP’yi Ispolink Platformunun ayrılmaz ve vazgeçilmez bir parçası haline getirir.

Ispolink Nasıl Çalışır?

Ispolink, son derece yetenekli teknoloji yeteneklerini dünya çapındaki blockchain firmalarıyla zahmetsizce eşleştirmek için tasarlanan açık erişimli, tokenize, merkeziyetsiz ve AI destekli bir çapraz zincir platformu inşa eder. Platform, kullanıcılarına Binance Smart Chain ve Polygon blok zinciri ağları tarafından desteklenen bir uçtan uca çözüm sunar.

Platform, tüm işe alma hizmetleri için sanal para birimi ödemelerini destekler. Blok zinciri ödeme sistemi karmaşık olmasına rağmen, platform bunu mantıksal adımlarla basitleştirir. Örneğin, bir kullanıcı ödeme gerektiren bir eylemi seçtiğinde ödeme süreci başlar.

Ardından hem fiat hem de kriptoda geçerli fiyatı gösterir. Kullanıcı kripto ile ödeme yapmak isterse cüzdanında desteklenen tokenlerine sahip olmalıdır.

Ispolink nedir? ISP coin nasıl alınır?

Ispolink, işlem hacmi geniş birçok kripto para borsasında işlem görüyor. ISP coin şu anda MEXC, KuCoin, Gate.io, BitMart gibi borsalar tarafından listelenmekte. Tokeni satın almak için bu borsalardan birine üye olmak ve kimliği doğrulamak gerekiyor. Hesaplarını eksiksiz bir şekilde oluşturan yatırımcılar, cüzdanlarına para yatırarak ISP coin satın alabiliyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*