İYİ Parti’den iftar yemeği

İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, Ankara’da İYİ Parti’nin TBMM Grup toplantısına katıldı. Aynı gün Bilkent Otel’de İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in başkanlığında gerçekleştirilen il başkanları toplantısından hemen sonra da il başkanları ve milletvekillerinin davet edildiği iftar programına katıldı.

EDİRNE İGFA- İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’in başkanlık ettigi ve 6 saat süren toplantıyla ilgili konuşan İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, güncel ve siyasi gelişmeler değerlendirildi. İl başkanlarının katılımı ile gerçekleşen toplantıda, il başkanları bölgelerinin problemleri ve çözüm önerileri ile ilgili sunumlar gerçekleştirdi.

Toplantıyla ilgili konuşan İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, “Hemen ardından iftar programına katıldık. Partililerde hasbihal ettik. Birçok konu hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Başkanımız Meral Akşener’in de dediği gibi milletimiz, hak ettiği yaşam kalitesine ulaşacak sorunların tamamını biz çözeceğiz. Türkiye büyük bir ekonomik krizin içinde. Her ne kadar iktidar kabul etmese de, görmezden gelse de vatandaşımızın hâli ortada. Fakat biz kimseyi görmezden gelmiyoruz, kutuplaştırmıyoruz, ayrıştırmıyoruz. İşlevsiz politikalarla devlet yönetilmez diyoruz. Her zaman da bu görüşümüzü savunacağız. Yaklaşan seçimler var. Biz biliyoruz ki iktidar halkı kandırmak için birçok propaganda yapacak. Ama buna asla izin vermeyeceğiz. Sandık günü kötüler gidecek İYİ’ler gelecek. Türkiye yeniden refaha, bolluğa, berekete, adalete kavuşacak” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*