Oğuzhan Koç’la boşanma kararı alan Demet Özdemir’den ‘aldatma’ ve şiddet’ iddiasına cevap

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, 2022 yılının sürpriz aşıkları olar ak adlarından sıkça söz ettirmişti. Kısa bir ayrılık süreci yaşayan ikili, Oğuzhan’ın evlilik teklifi ile aralarındaki buzları eritmişti. Ünlüler dünyasının gözde çifti, ağustos ayında Sarıyer’de bir otelde gerçekleşen törenle dünyaevine girmişti.

Mutlulukları yüzlerinden okunan ve sosyal medyada aşk dolu paylaşımlar yapan Demet ve Oğuzhan, geçtiğimiz günlerde ayrılık iddiasıyla gündem olmuştu.

228 GÜNDE BİTTİ!

Güzel oyuncu, doğum gününde başlayan kriz sonrası evi terk etmişti. Yakın dostlarının araya girmesi de sonuç vermemiş ve ikili, boşanma kararı alınmıştı. Oğuzhan’ın yeni filminin galasına katılmayan Demet, bir türlü aşılamayan fikir ayrılığını net şekilde gözler önüne sermişti. Bunun üzerine ünlü isimler, evlilikten 228 gün sonra Instagram hesaplarından yaptıkları ortak açıklama ile manşetten düşmeyen iddiayı doğrulamıştı.

İŞTE İLK AÇIKLAMA

Evliliğimizi bir süredir yürütemeyip, boşanma kararı aldığımız doğrudur. Karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde aldığımız bu kararın, ailelerimizi ve büyüklerimizi de etkileyeceğini biliyor, onları üzmeden, yıpratmadan bu süreci en hassas şekilde yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz.

“SAYGI ÇERÇEVESİNDE İLİŞKİMİZİ NOKTALADIK”

Sevenlerini üzen Oğuzhan ve Demet’in, sürpriz ayrılığının sebebi merak konusu olurken; ünlü oyuncu, önceki gün Emirgan’da görüntülendi. Bir dergi çekimi için teknede objektif karşısına geçen Demet Özdemir, çekim sonrası basın mensuplarının sorularına cevap verdi.

Boşanma kararı sonrası ortaya atılan iddialar hatırlatılan 31 yaşındaki güzel, “Çıkan iddialara çok şaşırmadım ama gerçeği yansıtmıyor. Bizim ilişkimizde çıkan dedikodular gibi başımıza bir şey gelmedi. İkimiz de saygı çerçevesi içerisinde ilişkimizi noktalama kararı verdik” dedi.

“NE ALDATMA, NE DE ŞİDDET OLDU”

Özdemir, “Ne aldatma, ne de şiddet gibi iddialar doğru değil. Biten bir ilişki sonrası konuşmak ne bana ne de Oğuzhan’a yakışır. Aramızda bir kin, nefret, öfke yok. Ortaya atılan takı, ev, mal, mülk gibi dedikodular beni çok üzüyor. Hiçbiri gerçeği yansıtmıyor. Böyle şeyler konuşulmadı” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir