Şampiyonluk Kupasıyla Haldun Üstünel’i Ziyaret Eden Erden Timur’un Vefası Gözlerinizi Yaşartacak

Galatasaray Başkanvekili Erden Timur, şampiyonluk kupasıyla birlikte sarı-kırmızılı taraftarların gönlünde taht kuran Haldun Üstünel’i ziyaret etti. Galatasaraylı taraftarların ‘transferin sihirbazı’ lakabıyla hatırladığı Haldun Üstünel ile bir araya gelen Erden Timur’a sosyal medyadan övgüler yağdı.

Galatasaray’a bir dönem Lincoln, Keita, Elano, Baroş, Kewell gibi ünlü isimleri camiaya kazandıran Haldun Üstünel unutulmadı.

Şampiyonluk kupasıyla örnek aldığı büyüğünü ziyarete giden Erden Timur’un vefalı hareketi hem Haldun Üstünel’i hem de ailesini çok mutlu etti.

Üstünel sosyal medya hesabından Erden Timur’un ziyaretini paylaşarak, “Beni onurlandırdın. Çok mutlu ettin. Unutmayacağım. Yolun açık, bol kupalı olsun güzel kardeşim. İçim çok rahat” ifadelerini kullandı.

Şampiyonluk kupasıyla Haldun Üstünel’in kızı Mina ile de poz veren Erden Timur’un vefalı hareketi sosyal medyada çok konuşuldu.

Haldun Üstünel’in eşi Zeynep Üstünel de Erden Timur’un ziyaretini duygu dolu cümlelerle paylaştı.

Rahatsızlığı sebebiyle evde tedavi gören Haldun Üstünel için daha önce katıldığı programlarda övgü dolu sözler söyleyen Erden Timur’un bu hareketi vefanın ne demek olduğunu bir kez daha hatırlattı.

Bu buluşmaya taraftarların verdiği tepkiler ise şöyleydi?

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir