Seviyeler Şaşırttı: Shiba Inu İçin Hesapları Değiştiren Tahminler!

2021, Dogecoin’in ardından Shiba Inu’nun parladığı bir yıldı. Köpekten ilham alan bir token olan Shiba Inu, hala piyasanın en büyük topluluklarından biri. Şimdi Bitcoin ve Ethereum’da dahil tüm altcoin’ler ATH fiyatlarından %50 değer kaybederken, meme token’lerin bir daha eski günlere dönüp dönemeyeceği merak konusu. Bu yazıda, kesinlik bulundurmadığını unutmadan, fiyat tahminleri için birkaç web sitesinin analizlerine bakalım.

Shiba Inu 2021 performansıyla akıllar kaldı

Kripto para birimleri, toplam piyasa değeri ve fiyatı ile ölçülür. Bu metrikler, yatırımcıların kısa vadeli tercihleriyle dalgalanmaktadır. Shiba Inu için rakamlar 2021 yılına kadar istikrarlı bir şekilde yükseldi. Metrikler, 2021’in Ekim ayında, SHIB fiyatının önceki 25 güne göre %1000’lik bir artışla 0,0008 dolarla zirve yaptığı gösterdi. Kısa bir süre için Shiba Inu, Dogecoin’den daha büyük bir piyasa değerine sahipti. Bu esnada, toplam piyasa değerinde ilk 10 arasında ulaştı.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, Shiba topluluğu meme token’in Robinhood’da listelenmesi için yoğun bir baskı yaptı. Borsa kısa bir süre son Shiba’yı listeledi. Aynı zamanda Kraken’de Shiba’yı listeleyen borsalar arasında. Bu tarihlerde meme token saatler için çift haneli dalgalandı.

Ayrıca, Shiba Inu şu anda ünlü olan türü temsil eden bir dizi 10.000 Shiboshis – grafik tasarım – piyasaya sürdü. Bu NFT’ler , meme token’in popülaritesini daha da artırıyor. Ancak yatırımcılar başarı daha fazlasını bekliyor.

Shiba Inu yeni projelerini birer birer duyuruyor

Şimdi SHIB için yeni kullanım durumları ortaya çıkıyor. Örneğin, Shopping.io bunu destekliyor. Böylece insanlar meme token’i Amazon, eBay ve Walmart’tan alışveriş yapmak için kullanabilmektedir. Dahası, Newegg geçen yıl tatillerden önce Shiba Inu’yu kabul etmeye başladı. Ek olarak, SHIB artık kullanıcıların mint yapmak için kullanabilecekleri yeni Shiba metaverse için kullanılıyor. Kriptokoin.com olarak SHIB arazi satışlarını ayrıntılı olarak bu makalede ele aldık.

Projelerin başarılı olup olmadığını zaman gösterecek

Shiba Inu, Ekim 2021 zirvesinden 23 Haziran’da 0.0000101 dolara düştü. Bu da, yaklaşık %87’lik bir değer kaybı anlamına geliyor. Shiba etrafındaki hype kaybolursa, meme token’i asla tekrar bu seviyelerde görmeyebiliriz. Önde gelen kripto paralar Bitcoin ve Ethereum dahil olmak üzere kripto para piyasasındaki genel düşüş de SHIB fiyatını düşürüyor.

2022 için SHIB fiyat tahminleri

Shiba fiyat tahmini hakkında birkaç web sitesi iyimser sonuçlar veriyor:

  • Coin Price Forecast, SHIB’nin bu yıl %84 artabileceğine inanıyor.
  • Coin Gape, bu yıl için mevcut fiyatına göre %690 büyümeyi temsil edecek olan 0.00008368 dolarlık bir başlangıç ​​hedefi belirledi.
  • Investor Place’in bildirdiğine göre Wallet Investor, SHIB’nin bir yıl içinde 0.0000241 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor.
  • Buna değer olarak, Gov Capital bir yıl içinde 83.569.305 artışla 8.85 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

Yatırımcılar dikkatli olun

Bu tahminler, bu yıl ve önümüzdeki birkaç yıl içinde büyük bir getiri öngörüyor. Kağıt üzerinde, bu tür bir getiri diğer yatırımlar tarafından sunulan her şeyi kesinlikle geride bırakıyor. Ancak kripto paralar, dikkatsiz yatırımcılar için finansal olarak yıkıcı eğilimlere tabidir. Son derece spekülatif yapıları bir yana, işlem yaparken alınan ücretler ve maliyetler vardır. Aynı zamanda birçok yatırımcı hiçbir şey elde edememiştir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.