‘Temizlik hastası’ Melania Trump, FBI baskını sonrası iç çamaşırlarını çöpe attı

FBI’ın devlete ilişkin bilinmeyen dokümanları aramak için eski ABD Lideri Donald Trump’ın meskenine yaptığı baskın, eski First Lady’ye değerliye mal oldu.

FBI’ın başkanlık vazifesinden ayrılırken birtakım bilinmeyen dokümanları de meskenine götürdüğü düşünülen eski ABD Lideri Donald Trump’ın meskenine yaptığı baskınının yankıları sürüyor. Trump’ın Florida’nın Mar-a-Lago bölgesindeki villasında yapılan aramada çok sayıda kapalı doküman bulunduğu ortaya çıkmıştı.

Olay tekrar başkanlığa aday olacağı konuşulan Trump’ın sert açıklamalar yapmasına yol açarken, Trump’ın eşi Melania Trump’ın da özel eşyalarının kurcalanmasından çok rahatsız olduğu belirtildi.

Eski First Lady’nin arkadaşları, basına yaptıkları açıklamada Melania Trump’ın “temizlik hastası” olduğunu ve arama sonrası eşyalarını yerlerde görünce neredeyse hudut krizi geçirdiğini anlattı. Eski First Lady’nin olağanda eşinin bile eşyalarına dokunmasına müsaade vermediğini aktaran kaynaklar, Trump’ın olay sonrası tüm iç çamaşırlarını çöpe atıp büyük bir alışveriş yapmak zorunda kaldığını söyledi.

Donald Trump da konutuna yapılan baskına verdiği reaksiyonda “First Lady’nin dolaplarını ve kıyafetlerini karıştırdıklarını öğrendim. Her şeyi dağıtıp bırakmışlar” demişti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*