Türkiye de hangi burcun daha hoş olduğunu biliyor musun? İşte Anadolu’nun en hoş ve alımlı bayanlarının burçları…

BALIKLAR BÜYÜKEYİCİ GÜZELLİKLE KUTSANMIŞTIR

Yaratıcılık ve merhamet , Balık’ı en hoş burçlardan biri yapar. Hassas, empatik ve çok duygusaldırlar. Venüs tarafından yönetilen bu zodyakın bayanları, büyüleyici hoşluk ve çarpıcı kişiliklerle kutsanmıştır. Ekseriyetle uzun saçları, ince bir bedeni ve hoş ayakları ve ayak parmakları vardır. Hoşlukları azdır ve sezgisel bir zihinle hoş bir kalbe sahip olma eğilimindedirler. Üstelik ışıltılı gülümsemeleri kalpleri eritmeye ve aşık olmaya kâfi. Mükemmel gözlerine bakarsanız, neden en hoş burçlar listesinin başında yer aldıklarını anlayacaksınız. Hala hangi burç bayanının dünyadaki en hoş olduğunu bilmemiz gerekiyor. Alışılmış ki Balık!

BAŞAKLAR HOŞLUĞUN BEYİNLE EKSİKSİZ BİRLİKTELİĞİDİR

Başaklar , hoşluğun beyinle kusursuz birleşimidir. Yalnızca zeki değiller, birebir vakitte göz kamaştırıcı görünümlerin ve öldürücü özelliklerin de sahibidirler. Vazifelerde mükemmeliyetçidirler ve bu, kusursuz usul ve modalarında da görülebilir. Nasıl güzel görüneceklerini biliyorlar, sert ve gözü pek görünümlerini sergiliyorlar. Pürüzsüz bir alın, sakin bir yüz ve saf bir zarafetle insanları cezbedebilir ve onları istedikleri halde şekillendirebilirler. Katı ve sıkıcı görünseler de Başak yerlileri herkesin dikkatini kolay kolay çekebilir. Yani, hem görünüş hem de beyin açısından en hoş burç olan bir işarete isim vermeniz gerekiyorsa, onun kim olduğunu biliyorsunuz.

MUHTEŞEM SAÇLARI BÜYÜLEYİCİ YÜZLERİ İLE ASLANLAR ÇOK ÇEKİCİDİR

Aslan tarafından temsil edilen Aslanlar , nasıl yönetileceğini ve izlenim bırakacağını bilir. Mükemmel saçları, büyüleyici yüzü ve kendinden emin halleriyle en hoş burçlardan biridir. Korkusuzdurlar ve bu en hoş gözlerinden açıkça görülebilir. Kendilerini gururla taşırlar ve en âlâ beden, yüz özellikleri ve içsel özelliklerden birine sahiptirler. Genel olarak, Aslan bayanları, göze çarpan kasmalarıyla kolay kolay fark edilebilirler. Kalabalık ortamlarda bile cüretkar görünümleri ve sıra dışı dramatik anlayışları ile öne çıkarlar. Keskin giyinirler ve harika ve en hoş görünmek için büyük uğraş harcarlar.

ÇEKİCİ GÖRÜNÜMÜ İLE KOÇLARIN ÖNÜNDE KİMSELER DURAMAZ

Zodyakın birinci burcu nasıl olur da en hoş burçlar listesinde olmaz? Büyüleyici burçlardan biri olan Koç , yüz sınırları ve son derece cazip görünümü ile tanınır. Kendine itimatları ve canlılıkları harikadır ve bu onları daha cazibeli ve karizmatik yapar. Fizikî özellikleri hakkında konuşulursa, Koç, ağır gözlerle, hoş gülümsemelerle ve suçsuz yüzlerle kutsanmıştır. Dudakları ve kaşları en yeterli fizikî özellikleridir.

NEZAKET VE ÇEKİCİLİK DEYİNDE AKLA TERAZİLER GELİR

Zarif ve sofistike olan Teraziler , zarafetleri ve sevgi dolu davranışlarıyla tanınırlar. Fizikleri alımlı ve şefkat, besleyici ve nezaket dahil tüm kadınsı özelliklere sahipler. Venüs tarafından yönetilen Teraziler, çene çizgilerini, kalp biçimindeki yüzleri ve hassas kişilikleri tanımlamıştır. Beğenilen görünümleri ve güler yüzleri onları burçların en hoşu yapan şeylerdir. Ayrıyeten, Terazi’nin münasebetlere olan bağlılığı ve klâsik yaklaşımı inanılmaz derecede şaşırtıcıdır. Ayrıyeten insanları hisleri ve hisleri konusunda rahat ettirmek için bir hünerleri vardır.


Sürahi Nine güya genç kız! Yasemin Yalçın’ın son haliyle şaşkına çevirdi!


Ünlü direktör ‘Yardımlı intihar’la hayatına son verdi! Eşi her şeyi itiraf etti…


Uyku konumunuz kişiliğiniz hakkında ne söylüyor? Şuur altınızdakileri tek tek ele veriyor…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*