Eşlerinden Sır Gibi Sakladıkları Birbirinden Tuhaf Gerçekleri İtiraf Ederek Hepimizin Kanını Donduran 15 Kişi

Eşlerinden sır gibi sakladıkları birbirinden acayip durumları bizlerle paylaşan 15 kişinin hepimizi şaşırtan itiraflarını sizler için derleyelim dedik. Bakalım içlerinden sizi en çok şaşırtan hangisi olacak… Detaylar içeriğimizde.?

Not: İçerikte kullanılan tüm görseller temsilidir. Bazı yanıtlar farklı kaynaklardan yararlanılarak netlik, akıcılık ve yerelleştirme açısından revize edilerek aktarılmıştır. 

Kaynak: https://www.reddit.com/r/AskReddit/co…

1. “Uzun süredir eşimle birlikteyiz, birlikte çok büyük zorlukları da aştık ancak aramızda romantizm ve çekim kaybolmuştu. İş yerinde tanıştığım bir adamla onu aldattım.”

“1 ay sonra hamile olduğumu farkettim. Aramızdaki tüm iletişimi keserek kocamla ilişkime ve bebeğime odaklandım. O günden bu yana bebeğimin babasının kim olduğunu bilmiyorum…”

2. “Kocam duştayken tuvaletini yaptığını bilmediğimi sanıyor.”

3. “12 yıllık evliliğimin 6 yılında iki farklı hayat sürdüm. Aynı şehirde farklı isimlerle ve farklı insanlarla birliktelik yaşadım. Çocuğumuz yok. Çok bencilim bunu kabul ediyorum ve kimsenin bu durumdan haberi yok. Şu anda terapiye gidiyorum.”

4. “Hala başka birine aşığım. Onun profiline bakıyor ve stalk yapıyorum. Sevgilisi olduğunu biliyorum ama kendime hakim olamıyorum maalesef.”

5. “500 bin liralık banka borcum var ve ödemem imkansız. Kocama bunu söyleyemiyorum.”

6. “İlk çocuğumuz kaza değildi, ben istiyordum. Ailemiz ve arkadaşlarımızdan hep destek alıyorduk.”

“İkimizin de stabil bir hayatı ve iyi bir kariyeri vardı. 10 yıldır beraberdik ama o sürekli doğru zaman olmadığını söylüyordu. Bense daha doğru ne zaman olabilir ki diye düşünüyordum. Annesi inanılmaz manipülatif bir kadındı, babası ise çok düşüncesizdi. Eşime sürekli kendi işlerinin çocuklarından daha değerli olduğunu hissettiriyorlardı. O da onlar gibi olmaktan korkuyordu. Doğum kontrol hapını kullanmayı bıraktım ve test pozitif çıktı. Bu olayın üstünden 16 yıl geçti ve şu anda 2 tane daha çocuğumuz var. Eşim harika bir baba ve asla ailesi gibi olmadı.”

7. “Üniversitenin ilk yıllarında eşimle ayrılmıştık. Liseden beri birlikteydik ama adını resmi olarak koymamıştık. O zamanlarda da üst sınıflardan biri bana ilgi gösteriyordu. Ben de kötü bir süreçteydim ve bir süre ilişki yaşadık.”

“Kocam hala bu ilişkiyi bilmiyor. Eğer bilseydi muhtemelen evlenemezdik.”

8. “Kocamın beni hiç sevmediğini, sırf ailesi istediği için evlendiğini ve başka bir kadına ölesiye aşık olduğunu gizlice tuttuğu günlükten öğrendim. Bilmiyormuş gibi yapıyorum ama çok zor…”

9. “Çalışanımla ilişkim vardı. İkimizin de eşinin bu durumdan haberi yok, o dönemler evliliklerimiz çok çalkantılıydı. 2 yıl önce bu ilişkiyi bitirdim ama arkadaş kalmaya karar verdik. Evliliklerimiz hala devam ediyor ve hatta ikimizin de çocukları var.”

10. “Kocam uyurken eski sevgilisinin adını sayıklıyor. Bir insanın yaşayabileceği en zor ve kötü durumlardan biri de bu herhalde…”

“Bu arada 4 yıldır evliyiz…”

11. “Kocamın haftada yalnızca 1 kez duş aldığını evlendikten sonra öğrenmiştim. Bunun son derece normal olduğunu, boşu boşuna su israf etmememiz gerektiğini söylüyor.”

“Hatta benim gün aşırı duş almamamdan da rahatsız olduğunu dile getiriyor. Ne yapacağımı inanın şaşırdım.”

12. “Eşimin en yakın arkadaşı bana karşı duyguları olduğunu itiraf etti. Bunu kocama anlatamadım ama ne yapacağımı bilmiyorum.”

“Bize eşiyle birlikte haftada bir yemeğe geliyorlar. Benim için hayat gerçekten cehenneme dönmüş durumda. Bu arada onun eşi de hamile. Sizce ne yapmalıyım?”

13. “Karım tam bir istifçi. Evimizde tarihi geçmiş sütler var ve bunları atmamam gerektiğini, vakit bulursa peynir yapacağını falan söylüyor. Ben gerçekten bu durumdan artık çok yoruldum.”

14. “Kocam beni aldattığını itiraf ettikten sonra içimi soğutmak için 3 arkadaşıyla birliktelik yaşadım.”

“Bunu kocama söylemedim çünkü hala kendisini suçlu hissetmesini istiyorum. Ayrıca şu anda boşanmak beni kötü anlamda etkileyecek. Ancak evliliğimiz bana bu itirafı yaptığı anda benim için bitti. En küçük çocuğumu okuyabilmek için ona finansal açıdan ihtiyacım var.”

15. Ve son olarak, “Karımın annesinin başka biriyle ilişkisi olmuş. Eşim de aslında o adamın çocuğu. Bunu ne kayınpederim ne de eşim bilmiyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir