Metin Akpınar’ın Evlilik Dışı İlişkisinden Dünyaya Gelen Kızı Duygu Nebioğlu Hesap Sorma Yemini Etti

Yeşilçam’ın usta isimlerinden Metin Akpınar’ın evlilik dışı ikiz kızlarından biri olan Duygu Nebioğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Nebioğlu ‘Zamanı geldiğinde her şeyin hesabını soracağız’ dedi.

Usta oyuncu Metin Akpınar’ın 35 yıl önce evlilik dışı bir ilişki yaşadığı ve bu tek gecelik olduğu öne sürülen birlikteliğinden ikiz kızları olduğu ortaya çıktı.

Akpınar’ın ‘Varlıklarından haberdar olmadığım çocuklarımın çektiği acılardan dolayı çok üzgünüm’ açıklamasında bulunduğu kızları hakkındaki tüm detaylar çok yakından takip edildi.

Katarsis X-TRA programına konuk olan ikizlerden Duygu Nebioğlu “Yapılması gereken şey yapılmadı ama ben babamla bir araya geldiğim zaman bana olan sevgisini hissettim zaten o yüzden senelerdir basına sızmadı.” dedi.

Zaman zaman duygusal paylaşımlarla takipçelerin yüreğin dokunan Duygu Nebioğlu’nun sosyal medya açıklamaları da gündemden düşmüyor.

Nebioğlu, deniz kenarından bir karesini paylaşarak şu notu düştü: “Bizler umutları kırılmış, umutsuz kalmayan çocuklarız. Benimle paylaştıklarınız bana anlattıklarınız sırrımdır. Zamanı geldiğinde her şeyin hesabını soracağız. Sabır….”

Duygu Nebioğlu’nun sevenleri ise “hesap sorma” üzerine yapılan paylaşıma kayıtsız kalmayarak desteklerini duyurdu.

?

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx