Samsung Galaxy A15 Geekbench’te ortaya çıktı

Samsung Galaxy A15 4G modeli, internet üzerinde bir kez daha karşımıza çıktı. Bu sefer popüler bir benchmark platformunda listelenen telefon, bazı anahtar özelliklerini de bizlere gösterdi.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yaklaşmakta olan orta segment telefonu GeekBench’te görüldü. Benchmark listesine baktığımızda, bu cihazın uygun fiyatlı bir 4G telefon olduğunu görmekteyiz. Telefon, MediaTek Helio G99 yonga seti ile donatılmış durumda ve bu yonga setine 4GB RAM eşlik ediyor. Bu yonga seti ile tek çekirdekli testlerde 743, çok çekirdekli testlerde ise 2,005 puan aldı.

Samsung Galaxy A15 Geekbench’te ortaya çıktı

Bu akıllı telefon, kutudan Android 14 işletim sistemi ve One UI kullanıcı arayüzü ile birlikte geliyor. Ancak, şirket henüz yeni Galaxy A15 4G modeli hakkında resmi bir açıklama yapmadı. Ancak daha önce bu cihazın tasarımını ortaya koyan sızıntıları incelemiştik. Bu sızıntılar, telefonun arka kısmında üçlü bir kamera kurulumuna sahip olacağını, ön yüzünde ise merkezi bir delikli kesimin bulunacağını doğruluyor. Geçtiğimiz yıl şirket, Galaxy A14’ü hem 4G hem de 5G destekli modellerde piyasaya sürdü.

Özetle, Samsung Electronics bu modeli de muhtemelen iki farklı varyantta sunacak. 5G modeli, muhtemelen daha yüksek bir fiyat etiketiyle gelir. 2022’de Galaxy A14 5G modeli, Dimensity 700 yonga seti, 6GB RAM ve 128GB dahili depolama ile piyasaya sürüldü. Cihazın arka kısmında 50 megapiksel üçlü kamera kurulumu bulunuyor ve büyük bir 5,000mAh bataryadan enerjisini alıyor. Dolayısıyla Galaxy A14’te benzer özelliklerin olmasını bekleyebiliriz, tabii ki 5G yonga seti hariç.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx