Şimdi Ne Yapıyor? Adnan Oktar’ın Yıllarca Esir Hayatı Yaşattığı Kediciğin Kim Olduğu Ortaya Çıktı!

140journos’un ‘Kedicik’ belgeseliyle birlikte önemli ve korkunç detaylar öğrendiğimiz Adnan Oktar örgütüyle ilgili hala daha yeni bilgiler ortaya çıkıyor. Gazeteci Dinçer Gökçe de Halk TV YouTube kanalında, Adna Oktar’ın örgüte 90’lı yıllarda katılan bir kediciğe yıllarca esir hayatı yaşattığını söyledi.

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=sqCWF…

Adnan Oktar ve ekibini yıllardır televizyon kanalı A9’da izleyip goygoy malzemesi haline getirmiştik. 2019 yılına kadar Emniyet Müdürlüğü’nün yaptığı operasyonla aslında bir örgüt olduklarını, küçük yaştaki kız çocuklarını istismar ettiklerini bilmiyorduk.

140journos’un ‘Kedicik’ belgeseliyle birlikte de örgüt ve kedicikler yeniden gündeme geldi ve kadınlara yapılan işkenceleri ağzımız açık dinledik.

Şimdi ise Adnan Oktar’ın bir kediciğe 10 yıl boyunca evde bir odada hapis hayatı yaşattığı ortaya çıktı. Gazeteci Dinçer Gökçe,

Gazeteci Dinçer Gökçe, 90’lı yıllarda örgüte katılan Canan Kütahnecioğlu’nun Adnan Oktar’ın talimatıyla esir hayatı yaşadığını söyledi.

Canan Kütahnecioğlu, örgüte girdiğinde Ali Suat Kütahnecioğlu’yla evlendiriliyor ve bu evlilikten de bir çocuğu oluyor. Bir süre sonra da Oktar, anne ve çocuğun görüşmesini yasaklıyor.

Dinçer Gökçe, şu anda 30’lu yaşlarında olan çocuğun annesini toplamda 2-3 kere gördüğünü ve sadece Adnan Oktar’ın yanında görüştüğünü ifade ediyor.

Adnan Oktar, Canan Kütahnecioğlu’yla ilgili ‘kimse görüşmeyecek’ talimatı veriyor. Kütahnecioğlu, bir örgüt evinin odasında tek başına aklıyor ve kendisiyle görüşmek, konuşmak hatta göz teması bile kurmak yasaklanıyor. Eski bir itirafçı Kütahnecioğlu, Oktar’ın sistemine karşı geldiği için bu muamelenin yapıldığını söylüyor.

Eski örgüt üyeleri bu kadının ‘akıl hastası’ haline getirilmek istendiğini anlatıyor.

Canan Kütahnecioğlu’nun sosyal medya hesaplarına baktığımızda ise hala daha Adnan Oktar’a övgüler yağdırdığı paylaşımlar yaptığı görülüyor.

Adnan Oktar’ın suçsuz olduğuna dair açıklamalar yapıyor. Sizce de bunda bir gariplik yok mu?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx